عضویت / ورود

 به بهانه روز جهانی قدس، وبسایت اتحادیه جهانی زنان مسلمان نظر بانوان هندمند متعهد را درباره رژیم غاصب صهیونیستی جویا شد که در ادامه می خوانید:

 

سرکار استاد صغری صالحی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات:

 اسرائیل مصداق صراط «المغضوب علیهم» است.

  

سرکار استاد فريبا مقصودی خوشنویس و خطاط قرآن:

 عنوان "غاصب" در ترکیب رژیم غاصب صهیونیستی خود بخود این مفهوم منتقل می شود که هر طرحی که با زور و برپایه از بین بردن زندگی انسانهای دیگر ساخته شود باطل خواهد بود. هرچقدر زور و استکبار جهانی دفاع کند وعده قرآن واقعی تر است و بنیان مرصوص خواهد بود.

  

سرکار استاد عفت شریعتی شاعر:

 اسرائيل ماهیت وجودی اصیل و صحیحی ندارد، و جایگاهی جعل شده است نه واقعی. این رژیم دست نشانده نظام سلطه استکباریست تا از طریق آن در محدوده جهان اسلام سیطره یابند و نظام استکباری این غده سرطانی را در راستای منافع خود ایجاد نموده است.

  

سرکار خانم مرجان سپهری مشاور بانوان صدا و سیما:

 رژیم غاصب صهیونیستی غده ای سرطانیست که اگر در اسرع وقت پاکسازی نشود تمام بدن –جهان- را فرا می گیرد. لذا حذف این تومور و پاکسازی این غده سرطانی برای سلامت جهان ضروریست تا جهان از شر این ویروس خطرناک در امان باشد.

 

سرکار خانم سالک:

 امروزه بالاخص وظیفه ما در هر مقام و موقعیت و هر تخصصی یاری رسانی به ملت مسلمان فلسطین است. امام خمینی با تدبیر خود و نام گذاری روز قدس، مبارزه با اسرائیل و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین را به عنوان تکلیفی اسلامی به همه مسلمانان از فرقه ها و ملیتها و زبانهای گوناگون گوشزد کردند. و به تعبیر مقام معظم رهبری باید روز قدس را که لیله القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هوشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملتهای مسلمان دست از تلاش نکشیم.

--------------------------

منبع:

اتحاديه جهاني زنان مسلمان

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها