عضویت / ورود
گزارشات - اتحادیه جهانی زنان مسلمان - GAMWomen.org

 

سخنرانان در در وبینار بین المللی "مساجد: پایگاه بصیرت و مهد آگاهی بخشی" بر نقش مساجد به عنوان محور وحدت میان امت اسلامی و نقش آنها در ایجاد انتفاضه ها و انقلاب ها تاکید کردند.  

جلسه هیئت امنا و مجمع عمومی اتحادیه جهانی زنان مسلمان به ریاست حضرت آیت الله اراکی برگزار شد.

مراسم یادبود دکتر طوبی کرمانی، دبیرکل فقید اتحادیه جهانی زنان اسلام عصر چهارشنبه 26 شهریورماه با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و جمعی از اندیشمندان حوزه تقریب مذاهب در فضای مجازی برگزار شد.

 

 حضرت آیت الله اراکی، رئیس هیئت امنای اتحاديه جهاني زنان مسلمان با صدور پیامی درگذشت خانم دکتر طوبی کرمانی را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

 اتحاديه جهاني زنان مسلمان با صدور اطلاعيه ای درگذشت دبیرکل اتحادیه سرکار خانم دکتر طوبی کرمانی را اعلام کرد. 

 

 اتحاديه جهاني زنان مسلمان با صدور پیامی درگذشت علامه مجاهد حضرت آيت الله تسخيري را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

 

اتحاديه جهاني زنان مسلمان با صدور پیامی درگذشت همشیره آیت الله اراکی دبیرکل سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.

 

اتحادیه جهانی زنان مسلمان/شعبه عراق سومین کنفرانس سالانه خود را با شعار: "درخشش حال حاضر با نور خورشید حضرت زهرا(س)" به صورت مجازی برگزار می کند. این کنفرانس تحت عنوان "سیره حضرت زهرا (س) مشعل راه عصر حاضر و آینده امت و استلهام‌  از سیره وی در مواجهه و حل معضل افراط‌گری دینی و فکری" در روزهای 17 و 18 مرداد ماه 99 برگزار می گردد.

 

همایش بین‌المللی «جایگاه زن در تمدن ایران و اسلام» به همت بنیاد ایرانشناسی با توجه به شرایط بحران جهانی کرونا و نیاز به همکاری و همبستگی مردمان همه جوامع در حفظ تمهیدات لازم و فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم امکان برگزاری تجمعات علمی و پژوهشی در شرایط حاضر، به صورت مجازی برگزار شد.