عضویت / ورود

 فاطمه ابراهیمی نژاد بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان گفت: امروزه دختران ایرانی به خصوص در عرصه ورزش با پوشش و حجاب برتر در میادین بین المللی خوش درخشیده است به همه ثابت کرده که دختران ایرانی با هر نوع پوشش میتوانند جایگاه نخست را از آن خود کند. 

 فاطمه ابراهیمی نژاد بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان، در گفت و‌گو با طنین یاس گفت: امروزه دختران ایرانی در همه عرصه ها به خصوص در عرصه ورزش با پوشش و حجاب برتر در میادین بین المللی خو درخشیده اند و به همه ثابت کرده اند که دختران ایرانی با هر نوع پوشش می توانند جایگاه نخست را از آن خود کند و خدا را شکر این موفقیت هم شامل حال من در عرصه‌های رقابت شده است.

بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان، باخت را واژه ای نامفهوم برای خود دانست و افزود: من در هیچ مسابقه ای  نباخته ام و فقط در یک مسابقه که آن هم ناعادلانه داوری شد بازی را واگذار کردم و تمامی مسابقاتم را عادلانه پیروز شده ام و هر خانمی که روبروی من  قرار می گیرد را از همان ابتدا با چند ضربه کاری از صحنه رقابت حذف می کنم و تا به حال عناوین قهرمانی بسیاری را از آن خود کرده ام.

این مربی و داور کیک بوکسینگ بانوان استان البرز، رمز موفقیت خود را علاقه  به حرفه ورزشی خود دانست و اظهار کرد: من از همان دوران بچگی علاقه مند به  ورزش رزمی  بودم و  یادم هست همیشه فیلم‌های  رزمی  تماشا می کردم و این شور و هیجان در من تقویت می شد و رمز موفقیتم را علاقه به ورزش می دانم.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها به من می گویند که ورزش رزمی  برای یک خانم خوب نیست و روحیه مردانه را تزریق می کند اما من همیشه می گویم که این ورزش نه تنها مردانه نیست بلکه روحیه یک خانم را تقویت و جسور می کند که در مقابل سختی‌ها و خدای ناکرده مزاحمان از خود یک خانم بتواند دفاع کند.

وی ادامه داد: شخصیت حرفه ای هیچگاه با ورزش  رزمی دچار خدشه  نمی شود و من خودم به شخصه بسیار روحیه احساسی و عاطفی دارم و همین که ورزش سالم و حرفه ای می کنم از شور و نشاط بسیار بالایی برخوردار هستم که همه را مدیون ورزش می دانم.

این دختر قهرمان و صاحب عنوان از حمایت والدینش اینگونه گفت: والدینم به خصوص مادرم که خودش قهرمان دو و میدانی بوده است بسیار در موفقیت من نقش داشته اند و هیچگاه به من نگفته اند دختر هستی و نباید ورزش رزمی را ادامه دهی و بالعکس بسیار هم به من روحیه داده اند و تشکر ویژه هم از همسرم  آقای ایروانی دارم که همه جانبه من را حمایت کرده است.

----------------------------------------------------------------

منبع:

طنین یاس