عضویت / ورود

در ادامه برنامه های هفته میلاد حضرت زهرا(س)، گردهمایی بانوان کارآفرین استان کردستان تحت عنوان فاطمه، بانوی مهر- ام ابیها ( سلام الله علیهما)  روز یکشنبه 15 فروردین 1395 در سالن همایش فجر شهر سنندج برگزار شد.

در این مراسم که در حضور مسوولین استانی برگزار گردید، سرکار خانم دکتر نباتی عضو هیئت امنای اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن معرفی اهداف و اقدامات اتحادیه یا مو ضوع سیره عملی حضرت به سخنرانی پرداختند.

ایشان ضمن بیان  این مقدمه که تفاوت عمیق اهداف اولیای الهی با اهداف مکاتب غربی و امثالهم که نهایتاً انسان را به مادیات سوق می دهند یکی از دلایل کمرنگی امروزه نقش الگوهای دینی است اظهار کردند که معرفت به حق پاکان الهی از طریق شناخت حقیقی و باور به حقانیت آنها و همچنین معرفت دوستان آنان و بیزاری از دشمنانشان تحقق می‌یابد.

 سپس ایشان به برررسی و بیان شیوه‌های علمی تربیتی حضرت فاطمه زهرا( سلام الله علیهما) پرداختند که جامع نگری و جامعیّت در مسئولیت زندگی فردی، عبادی خانوادگی و اجتماعی و توازن آنها به گونه‌ای بود که هیچ یک فدای دیگری نگردد.

خانم دکتر نباتی در این جشن در حضور بانوان کارآفرین و مدیران ادارات استان به ذکر نمونه های از این شیوه های تربیتی پرداختند که  تربیت براساس حق مداری و محبت عادلانه بین فرزندان و تربیت علمی از طریق ممارست در مشاهده و بازگویی سیره پیامبر(ص)  نمونه هایی از آن بود.

در ادامه این مراسم 7 نفر از بانوان کارآفرین استان مورد تقدیر و تکریم قرار گرفتند.

---------------

 منبع:

اتحادیه جهانی زنان مسلمان