عضویت / ورود

 طی مراسم باشکوهی و به مناسبت میلاد حضرت معصومه(ع) از دختران نمونه شهرستان قصرقند تجلیل بعمل آمد.

این مراسم توسط فرمانداری قصرقند ، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و اتحادیه جهانی زنان مسلمان سوم مرداد ماه 1396 در سالن شهید تاجیک آموزش و پرورش قصرقند برگزار شد.

دکتر طوبی کرمانی دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان ، حجت الاسلام زمانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، سروناز تهمتن از نهاد ریاست جمهوری، معصومه میرکازهی بازیگر استانی از مهمانان این جشن بودند.

این مراسم تحت عنوان " جشن دختران امروز بستر وحدت دلها و تقریب اندیشه های نسل فردا به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) در تجلیل از دختران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری قصرقند برگزار شد.

دکتر کرمانی در این مراسم بیان داشت : این مرد است که در دامن زن رشد پیدا کرده است لذا وحدت و تقریب اندیشه های نسل فردا فقط توسط دختران امروز و مادران فردا ایجاد می شود؛ از همین روی حفظ فرهنگ و سنت اسلامی در بین خانواده ها اهمیت بسیاری دارد و باید مراقب بود تا گرفتار فرهنگ غرب که به دنبال انحطاط کانون گرم خانواده ها و بی بند وباری در بین دختران و پسران است نشویم.

شایان ذکر است در این جشن علاوه بر تجلیل از دختران نمونه شهرستان به 11 نوعروس تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک هزینه خرید جهیزیه نیز اهدا شد.

همزمان با این جشن باشکوه؛ کارگاه آموزشی دختران و زنان توسط دکتر ایمانی استاد دانشگاه تربیت مدرس تهران با حضور گسترده دختران و بانوان قصرقندی برگزار گردید. محورهای اصلی این کارگاه آموزشی یک روزه عبارت بودند از: 1- پیشگیری از آسیب های اجتماعی 2- مشکلات پیش روی دختران و زنان  3- تأثیرات ماهواره