عضویت / ورود

عید فطر.. عید پایان یافتن رمضان نیست. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. فطر شادی و دست افشانی بررفتن رمضان نیست، برآمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. و مسلمانان سراسر جهان نیز، ماه مبارک رمضان را در حالی بدرقه می‏‌کنند که لب‏‌های خشکیده خود را با تسبیح نام حضرت دوست صفا داده‏‌ و با امیدی بیشتر، جهت دریافت انوار الهی، قدم در راه زندگی می نهند؛ به امیدی که عشق، صلح، امنیت و آرامش و وحدت کلمه در بین جهانیان حکمفرما شود و در هوای رسیدن به غایت مراد خویش همه با هم، یکصدا و یکدل حرکت کنند.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان به مناسبت عید سعید فطر، ضمن آرزوی خیر و برکت و تقدیم صميمانه ترین تبریک ها به مسلمانان جهان، پیروزی و وحدت امت اسلامی و نابودی ایادی تکفیر و صهیونیسم را از خداوند منان مسئلت می نماید.

الهی! امت اسلام را در ادامه این راه خطیر، راهنما باش و از فریب اهریمن قسم خورده دور بدار!

الهی! مسلمانان جهان را از شر پلیدی و ظلم و ستم نجات ده و  پرچم آزادگی و پیروزی را بر سراسر جهان برافرشته كن و جهانيان را از لوث تروریسم رهایی ببخش.

الهی! چشممان را به جمال دلارای مهر موعودعجل‌الله‌ تعالی فرجه، در هم شکننده ظلمت و   تاریکی، روشن کن، تا نماز عید را،با ایشان و در فضای عطرآگین ولایت، در سرتا سر عالم به جای آوریم! نمازی که آکنده از روح اجابت باشد؛ آکنده از قنوت‌‏های سبز آرزومندی!

الهی! هر روزمان را در سایه آقا امام زمان عجل‌الله تعالی‌فرجه عید بگردان!

و حال تو ای خواهر و برادر مسلمانم:

بخوان! به شکرانه توحید.!

بخوان! به شکرانه این عید!           

بخوان، به پاس سرافرازی‏ات در بندگی و خاکساری حضرت حق

بخوان:

 

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبرِیآءِ وَ الْعَظَمَةِ، وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ،...

نظر دادن

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .... در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد