عضویت / ورود

عید فطر.. عید پایان یافتن رمضان نیست. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. فطر شادی و دست افشانی بررفتن رمضان نیست، برآمدن روز نو، روزی نو و انسانی نو است. و مسلمانان سراسر جهان نیز، ماه مبارک رمضان را در حالی بدرقه می‏‌کنند که لب‏‌های خشکیده خود را با تسبیح نام حضرت دوست صفا داده‏‌ و با امیدی بیشتر، جهت دریافت انوار الهی، قدم در راه زندگی می نهند؛ به امیدی که عشق، صلح، امنیت و آرامش و وحدت کلمه در بین جهانیان حکمفرما شود و در هوای رسیدن به غایت مراد خویش همه با هم، یکصدا و یکدل حرکت کنند.

اتحادیه جهانی زنان مسلمان به مناسبت عید سعید فطر، ضمن آرزوی خیر و برکت و تقدیم صميمانه ترین تبریک ها به مسلمانان جهان، پیروزی و وحدت امت اسلامی و نابودی ایادی تکفیر و صهیونیسم را از خداوند منان مسئلت می نماید.

الهی! امت اسلام را در ادامه این راه خطیر، راهنما باش و از فریب اهریمن قسم خورده دور بدار!

الهی! مسلمانان جهان را از شر پلیدی و ظلم و ستم نجات ده و  پرچم آزادگی و پیروزی را بر سراسر جهان برافرشته كن و جهانيان را از لوث تروریسم رهایی ببخش.

الهی! چشممان را به جمال دلارای مهر موعودعجل‌الله‌ تعالی فرجه، در هم شکننده ظلمت و   تاریکی، روشن کن، تا نماز عید را،با ایشان و در فضای عطرآگین ولایت، در سرتا سر عالم به جای آوریم! نمازی که آکنده از روح اجابت باشد؛ آکنده از قنوت‌‏های سبز آرزومندی!

الهی! هر روزمان را در سایه آقا امام زمان عجل‌الله تعالی‌فرجه عید بگردان!

و حال تو ای خواهر و برادر مسلمانم:

بخوان! به شکرانه توحید.!

بخوان! به شکرانه این عید!           

بخوان، به پاس سرافرازی‏ات در بندگی و خاکساری حضرت حق

بخوان:

 

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبرِیآءِ وَ الْعَظَمَةِ، وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ،...