عضویت / ورود

خانم دکتر صبیحه نباتی از ايران: اي حاکمان مسلمان، اشغال وحشیانه مصداق نقض منشورها  و میثاقهای  بین المللی حقوق کودک است و قوانین بين المللي را  بدون ترس از هر گونه واکنش ملي و مردمي زير  پا می گذارد ... پس به کجا خواهید گریخت؟ (تکویر/ 26).

خانم نهاد الحسيني از لبنان: حاکمان عرب و مسلمان وجدان خود را به دلار امريكايي فروخته و در برابر استکبار واستعمار بی شرمانه به زانو افتاده اند.  غده سرطانی اسرائیل بشریت کودک فلسطینی را مصادره کرده و رویای کودکان را با انواع خشونت معنوی و مادی قربانی کرده است...

خانم جنان واسطی پور از ایران: اشغالگری  استعدادهای دوران کودکی را  به خاک سپرده است. خانم دکتر غدیر جمال از كويت: یک زخم عمیق، آیا جهان می دانند که در زندانهايي ىر سرزمین های اشغالی براي شکنجه کودکان فلسطینی وجود دارد؟ آیا دنیا می داند کودکان فلسطینی زنداني مي شوند؟ با ياري  خدا ﷻ در پرده برداری از این جنايت قديمي اسراييل که رسانه نادیده گرفته اند مي كوشيم. خانم سهیلا فاسی از جزایر:  من - کودک فلسطینی- روز همدردی با کودکان فلسطین را به شما پیش کش می کنم. تنها یک ساعت از کودکی غصب شده ام را به من بازگردانید. خانم دکتر سمیره عبدالوهاب از كويت: بر دشمن و قاتل خويش گریه مي كنند و با افتخار در مراسم تشییع جنازه او شرکت می کنند. و این نشانگر دست داشتن آنان در  قتل عام علیه مردم و کودکان فلسطیني است. خانم سنا انصاری  از عراق: به چه جرمی من نمی توانم مانند دیگران زندگی و کودکی کنم.

 

نظر دادن

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .... در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها

Developed in conjunction with Ext-Joom.com