عضویت / ورود

 به بهانه روز جهانی قدس، وبسایت اتحادیه جهانی زنان مسلمان نظر بانوان هندمند متعهد را درباره رژیم غاصب صهیونیستی جویا شد که در ادامه می خوانید:

 

سرکار استاد صغری صالحی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات:

 اسرائیل مصداق صراط «المغضوب علیهم» است.

  

سرکار استاد فريبا مقصودی خوشنویس و خطاط قرآن:

 عنوان "غاصب" در ترکیب رژیم غاصب صهیونیستی خود بخود این مفهوم منتقل می شود که هر طرحی که با زور و برپایه از بین بردن زندگی انسانهای دیگر ساخته شود باطل خواهد بود. هرچقدر زور و استکبار جهانی دفاع کند وعده قرآن واقعی تر است و بنیان مرصوص خواهد بود.

  

سرکار استاد عفت شریعتی شاعر:

 اسرائيل ماهیت وجودی اصیل و صحیحی ندارد، و جایگاهی جعل شده است نه واقعی. این رژیم دست نشانده نظام سلطه استکباریست تا از طریق آن در محدوده جهان اسلام سیطره یابند و نظام استکباری این غده سرطانی را در راستای منافع خود ایجاد نموده است.

  

سرکار خانم مرجان سپهری مشاور بانوان صدا و سیما:

 رژیم غاصب صهیونیستی غده ای سرطانیست که اگر در اسرع وقت پاکسازی نشود تمام بدن –جهان- را فرا می گیرد. لذا حذف این تومور و پاکسازی این غده سرطانی برای سلامت جهان ضروریست تا جهان از شر این ویروس خطرناک در امان باشد.

 

سرکار خانم سالک:

 امروزه بالاخص وظیفه ما در هر مقام و موقعیت و هر تخصصی یاری رسانی به ملت مسلمان فلسطین است. امام خمینی با تدبیر خود و نام گذاری روز قدس، مبارزه با اسرائیل و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین را به عنوان تکلیفی اسلامی به همه مسلمانان از فرقه ها و ملیتها و زبانهای گوناگون گوشزد کردند. و به تعبیر مقام معظم رهبری باید روز قدس را که لیله القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هوشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملتهای مسلمان دست از تلاش نکشیم.

--------------------------

منبع:

اتحاديه جهاني زنان مسلمان

 

نظر دادن

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .... در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها

Developed in conjunction with Ext-Joom.com