عضویت / ورود

عضو تونسی اتحادیه جهانی زنان مسلمان گفت: اگر چنین کاری انجام دهیم حتما به آزادسازی فلسطین و اهداف خود دست پیدا خواهیم کرد. انگلیسی ها بر اساس قانونی که داشتند از اتحادیه اروپا جدا شد و مورد احترام هم هستند. در زمینه مسئله فلسطین هم باید اینگونه عمل کنیم.

 خانم حیات بوکراع، بانوی تونسی در کمیسیون نقش قدس و فلسطین در تمدن سازی اسلامی گفت:  ما باید ابزارها و روش های خوب برای حمایت از فلسطین پیدا کرده و از آن ابزارهای برای رهایی قدس استفاده کنیم.

وی ادامه داد: ما از طریق سازمانها و قوانین بین المللی نمی‌توانیم فلسطین را آزاد کنیم بلکه نیازمند اقدامی دیگر همانند رفراندوم هستیم.

عضو مجمع عمومی اتحادیه جهانی زنان مسلمان ادامه داد: باید در قدس و فلسطین رفراندوم برگزار کنیم و این از حقوق مسلم بین المللی است.

این بانوی تونسی گفت: اگر چنین کاری انجام دهیم حتما به آزادسازی فلسطین و اهداف خود دست پیدا خواهیم کرد. انگلیسی ها بر اساس قانونی که داشتند از اتحادیه اروپا جدا شد و مورد احترام هم هستند. در زمینه مسئله فلسطین هم باید اینگونه عمل کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: مسئله دیگر این است که مردم فلسطین در سرزمین‌های دیگر باید نقش فعال داشته باشند اما متاسفانه در این زمینه اهتمام چندانی وجود ندارد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها