عضویت / ورود

 

فردوس العوادی نماینده مجلس عراق در مراسم اختتامیه سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی گفت برای تحکیم وحدت از اخلاق نیک سخن بگوییم تا از خودخواهی و خود پسندی دوری کنیم،چون این عوامل مانع پیشرفت امت اسلامی می شود.

فردوس العوادی نماینده مجلس عراق اظهار کرد: خداوند خطاب به پیامبر اکرم(ص) می فرماید امت اسلام دارای خُلق  وکرامت  عظیمی است و اخلاق در اسلام و میان مسلمانان فطری است و اکتسابی نیست.

عضو هیئت امنای اتحادیه جهانی زنان مسلمان افزود: شایسته است برای تحکیم وحدت از اخلاق نیک سخن بگوییم تا از خودخواهی و خود پسندی دوری کنیم. این موانع خود پسندی و عدم شناخت صحیح، مانع پیشرفت امت اسلامی می شود.

نماینده مجلس عراق اذعان کرد:کسانیکه دنبال تفرقه هستند این موانع را به عنوان  بیماری روحی مطرح نمی کنند و آنها فکر می کنند اعتقادات خود را بر پایه مسائل فکری بیان می کنند اما گفتگوی فکری مسیر دیگری دارد که به وحدت و یکپارچگی آحاد مردم منجر شود.

العوادی با محکوم کردن انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: همه ما باید این اقدام را محکوم کنیم و بدانیم که امروز ملت ما از خط و راه مقاومت برخوردار است و پیروزی های ما در سوریه وعراق و لبنان این را ثابت کرد و دوران حکام ذلیل و وابسته به بیگانگان گذشت.

وی تصریح کرد: امت اسلامی از راه و رسم مقاومت  برخوردار است واگر دولتهای مزدور و ذلیل حکومت کنند، این حکومت از طریق  راه ورسم مقاومت به رهبری آیت الله خامنه ای می تواند نقش برآب شود و ما با وحدت می توانیم همه توطئه ها و نقشه ها را خنثی کرده و همانند جبهه مقاومت پیروز شویم.

العوادی ادامه داد: پیروزی های سوریه، یمن و لبنان محقق شد و فکر می کنم هرچه آنها تلاش کنند، ما در مقابل آنان  قدرتمان بیشتر می شود و پیروزی از آن ما خواهد بود و همه نقشه های استکبار را در عراق و سوریه نابودکردیم.

 

 

نظر دادن

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط .... در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها

Developed in conjunction with Ext-Joom.com