عضویت / ورود

 

فردوس العوادی نماینده مجلس عراق در مراسم اختتامیه سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی گفت برای تحکیم وحدت از اخلاق نیک سخن بگوییم تا از خودخواهی و خود پسندی دوری کنیم،چون این عوامل مانع پیشرفت امت اسلامی می شود.

فردوس العوادی نماینده مجلس عراق اظهار کرد: خداوند خطاب به پیامبر اکرم(ص) می فرماید امت اسلام دارای خُلق  وکرامت  عظیمی است و اخلاق در اسلام و میان مسلمانان فطری است و اکتسابی نیست.

عضو هیئت امنای اتحادیه جهانی زنان مسلمان افزود: شایسته است برای تحکیم وحدت از اخلاق نیک سخن بگوییم تا از خودخواهی و خود پسندی دوری کنیم. این موانع خود پسندی و عدم شناخت صحیح، مانع پیشرفت امت اسلامی می شود.

نماینده مجلس عراق اذعان کرد:کسانیکه دنبال تفرقه هستند این موانع را به عنوان  بیماری روحی مطرح نمی کنند و آنها فکر می کنند اعتقادات خود را بر پایه مسائل فکری بیان می کنند اما گفتگوی فکری مسیر دیگری دارد که به وحدت و یکپارچگی آحاد مردم منجر شود.

العوادی با محکوم کردن انتخاب قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: همه ما باید این اقدام را محکوم کنیم و بدانیم که امروز ملت ما از خط و راه مقاومت برخوردار است و پیروزی های ما در سوریه وعراق و لبنان این را ثابت کرد و دوران حکام ذلیل و وابسته به بیگانگان گذشت.

وی تصریح کرد: امت اسلامی از راه و رسم مقاومت  برخوردار است واگر دولتهای مزدور و ذلیل حکومت کنند، این حکومت از طریق  راه ورسم مقاومت به رهبری آیت الله خامنه ای می تواند نقش برآب شود و ما با وحدت می توانیم همه توطئه ها و نقشه ها را خنثی کرده و همانند جبهه مقاومت پیروز شویم.

العوادی ادامه داد: پیروزی های سوریه، یمن و لبنان محقق شد و فکر می کنم هرچه آنها تلاش کنند، ما در مقابل آنان  قدرتمان بیشتر می شود و پیروزی از آن ما خواهد بود و همه نقشه های استکبار را در عراق و سوریه نابودکردیم.

 

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها

Developed in conjunction with Ext-Joom.com