عضویت / ورود

فاطمه حرب گفت: درس های که زائران از راهیان نور در یافت می کنند کوله باری است از فداکاری، ایثار و مقاومت. هیچ فرقی بین مقاومت در ایران، لبنان و سوریه نیست.

خانم فاطمه حرب، همسر شهید مصطفی بدرالدین فرمانده نظامی حزب الله لبنان با حضور در راهیان نور در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای: برای رهبر معظم انقلاب اسلامی آرزوی سلامتی دارم و از طرف تمام زنان مقاومت به روح شهدای ایران اسلامی درود میفرستم و آرزو می کنم که امام خامنه ای(مدظله العالی) پرچم مقاومت را به حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تقدیم کند.

همسر شهید بدرالدین در خصوص حضورش در راهیان نور اظهار داشت: آمدنم به یادمان های شهدای ایران اسلامی در وهله اول به دعوت شهدا و بعد جهت حضور در همایش بین المللی اتحادیه جهانی زنان مسلمان در شهر اهواز به مناسبت میلاد فاطمه، بانوی مهر – ام ابیها(سلام الله علیهما) بوده و از این بابت خوشحالم که همزمان با حضور گسترده مردم در راهیان نور توانستم در این زیارت معنوی شرکت کنم.

وی خاطر نشان کرد: نخستین سالی که شهید مصطفی بدرالدین به کشور ایران سفر کردند، سال 1979 بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود و در همان سفر اول از شهر اهواز دیدن کردند، و در واقع این اولین ارتباط بین حزب الله لبنان و جمهوری اسلامی ایران به حساب می آید. اهواز را برای این انتخاب نمود چون این شهر نماد مقاومت بوده و اهواز معنای انقلاب می دهد.

 

خانم حرب درپایان اظهار داشت: درس هایی که  زائران از راهیان نور دریافت می کنند کوله باری از فداکاری، ایثار و مقاومت است. هیچ فرقی بین مقاومت در ایران، لبنان و سوریه نیست و مقاومت هر کجا که باشد مقاومت است و تمامی شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و باید برای همیشه ادامه دهنده راهشان باشیم.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • برگزیده‌ها
  • آخرین‌ها

Developed in conjunction with Ext-Joom.com