عضویت / ورود
گزارشات

تأکید بر مطالبه زنان مسلمان برای پایان دادن به عضویت صهیونیستها در شورای امنیت و تأکید بر نقش زن به عنوان مربی نسل جدید در گسترش فرهنگ وحدت و مقاومت از محورهای بیانیه کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان کنفرانس وحدت اسلامی بود.

 دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان برنامه های این اتحادیه در سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که سوم تا پنجم آذرماه 97 در تهران برگزار می شود را تبیین کرد.

 

خانم دکتر کرمانی دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، در نخستین گردهمایی زنان عاشورایی در استان سیستان و بلوچستان تاکید کردند که زنان و دختران ایران اسلامی باید شیوه و روش زندگی حضرت زینب(س) را با مطالعه و تحقیق الگوی خود قرار دهند.

طوبی کرمانی دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان در گفت و گوی اختصاصی با کانال جمعیت های تقریب نهاد گفت: کمیسیون اتحادیه جهانی زنان مسلمان در سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور میهمانان خانم و آقا تشکیل می‌شود تا با اهداف و برنامه های اتحادیه آشنا شوند و در صورت تمایل و تائید اعضای هیات امنای اتحادیه، می توانند جزو اعضای جدید مجمع عمومی اتحادیه معرفی گردند.

دومین نشست هم‌اندیشی «اجرای راهبردی دیپلماسی وحدت در جهان اسلام» عصر دوشنبه با حضور آیت‌الله اراکی، و اعضای کمیسیون‌های مختلف اتحادیه های تقریب نهاد در مجموعه ورزشی تلاش برگزار شد.

مراسم رونمایی از کتاب و مستند شهیده مرجان نازقلیچی عصر یکشنبه با حضور خانواده این شهیده حادثه منا و علاقه‌مندان برگزار شد.

اولین جلسه مجمع عمومی اتحادیه جهانی زنان مسلمان – دفتر عراق در تاریخ شنبه، 13 مرداد 1397 در سالن امام زمان(عج) در کربلای معلا برگزار گردید

همایش بانوان آفتاب به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با حضور دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان در شهرستان زابل برگزار شد.

 

اتحاديه جهانی زنان مسلمان در پیامی حلول عید سعید فطر را به مسلمانان جهان تبریک گفت.